RENDSZERTECHNIKUS munkakörbe, kiemelt fix bérezéssel

Extrico Systems Hungary Zrt. — 2015-ös év Közép-európai régió legdinamikusabban fejlődő technológiai cégeinek listáján.

Feladatok:

  • gyengeáramú kivitelezések előkészítése, koordinálása
  • gyengeáramú rendszerek szerelése (kivitelezés), karbantartása
  • dokumentumkezelés, adminisztráció végzése
  • karbantartások előkészítése, koordinálása
  • műszaki osztály feladatainak segítése
  • folyamatos termékfigyelés, önképzés

Elvárások:

  • • műszaki végzettség, gyakorlat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • önállóság, talpraesettség, jó problémamegoldó készség
  • szakmai igényesség, pontos munkavégzés, precizitás
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • jó kapcsolatépítő és kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • angol nyelvtudás
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Ami vár rád nálunk:

  • szakmai fejlődés
  • versenyképes jövedelem
  • megbecsülés, karrierlehetőség
  • fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helyszíne:
Budapest, országos

Fényképes önéletrajzát, motivációs levéllel az alábbi címre küldje: job@extrico.hu